۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
شرکت آب و فاضلاب روستایی اصفهان
بيش از 900 ميليارد ريال در حوزه آب روستاي اردستان هزينه شده است
مدير آبفار با بيان اينكه شركت آب و فاضلاب روستايي اردستان به بيش از 11650 مشترك خدمات مي‌دهد، تصريح كرد: اين شركت بالغ بر 3 ميليارد و 840 ميليون ريال از مشتركان طلب دارد كه حدود 30 درصد آن از سازمان‌هاي دولتي است. دهقاني با اشاره به تأثير بارندگي‌هاي سال گذشته و امسال، گفت: وضعيت آب در روستاهاي شهرستان بسيار خوب شده است. در حال حاضر حدود 45 روستا با 5 تانكر آبرساني مي‌شود كه نسبت به ابتداي سال 8 روستا از چرخه آبرساني سيار خارج شده است.
1398/10/02
مدير آبفار اردستان گفت: شركت آب و فاضلاب روستايي در سال جاري بيش از 900 ميليارد ريال براي اجراي طرح و تعويض شبكه در روستاهاي اردستان هزينه كرده است.
رضا دهقاني در گفت‌وگو با اسونيا، اظهار كرد: سياست شركت آبفار اين است كه پروژه‌هاي آب و فاضلاب روستايي را با همكاري دهياري و بخشداري آن روستا انجام دهد.
وي با بيان اينكه در بيش از 90 درصد روستاهاي شهرستان عمليات تعويض شبكه انجام شده است، گفت: حدود 108 روستا در حوزه خدمات آبفار اردستان قرار دارد كه فقط عمليات تعويض شبكه در 3 روستا پرجمعيت شهرستان باقي مانده است.
دهقاني با بيان اينكه قدمت شبكه آبرساني روستاي اردستان بيش از 35 سال است، گفت: با تعويض شبكه‌هاي روستايي در 37 روستا حدود 28 درصد از پرت آب جلوگيري شده است. در حال حاضر پرت آب در آبفار اردستان حدود 25 درصد است و تا حد استاندارد كه 24 درصد است فاصله داريم.
وي با اشاره به مزيت‌هاي تعويض شبكه‌هاي آبرساني روستايي، اضافه كرد: با تعويض‌هايي كه براي شبكه‌هاي آبرساني انجام شده از 90 درصد از تخلفات انشعابات غيرمجاز جلوگيري شده و حدود 70 درصد حوادث آبفار كاهش پيدا كرده است.
مدير آبفار با بيان اينكه شركت آب و فاضلاب روستايي اردستان به بيش از 11650 مشترك خدمات مي‌دهد، تصريح كرد: اين شركت بالغ بر 3 ميليارد و 840 ميليون ريال از مشتركان طلب دارد كه حدود 30 درصد آن از سازمان‌هاي دولتي است.
دهقاني با اشاره به تأثير بارندگي‌هاي سال گذشته و امسال، گفت: وضعيت آب در روستاهاي شهرستان بسيار خوب شده است. در حال حاضر حدود 45 روستا با 5 تانكر آبرساني مي‌شود كه نسبت به ابتداي سال 8 روستا از چرخه آبرساني سيار خارج شده است.
تعداد مشاهده خبر115 بار
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal