شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
1398/03/29 بهره برداري از آبرساني به 31 روستا و آغاز عمليات اجرايي آبرساني به 19 روستا با حضور وزير نيرو در استان اصفهان
بهره برداري از آبرساني به 31 روستا و آغاز عمليات اجرايي آبرساني به 19 روستا با حضور وزير نيرو در استان اصفهان
 كلنگ زني فاز اول عمليات اجرايي مجتمع روستايي برزاوند شهرستان اردستان با حضور وزير نيرو صبح روز چهارشنبه 29 خرداد انجام شد. در اين مراسم، وزير نيرو صبوري ، بردباري و استقامت را از ويژگي هاي بارز و تحسين برانگيز مردم منطقه اردستان دانست و گفت: بهانه اين سفر، شروع عمليات اجرايي طرح مهم و موثر آبرساني به 19 روستاي اردستان است و انشااله با تلاش همكاران در شركت آب وفاضلاب اين طرح در سريعترين زمان به بهره برداري مي رسد و 7500 نفر جمعيت دائم وغيردائم اين منطقه از آب شرب وسالم وپايدار بهره مندمي شوند.
وزير نيرو اظهار داشت: از آغاز دولت تدبير و اميد تاكنون دراستان اصفهان تعدادقابل توجهي طرح دربخش آب و برق درشهر و روستا به بهره برداري رسيده است. وي ادامه داد: در حال حاضر نيز 207 پروژه در استان اصفهان توسط شركت هاي وزارت نيرو با اعتباري افزون بر 8هزارو 700ميلياردتومان اجرامي شود كه برخي طرح ها درمرحله آغاز و برخي طرح ها در مرحله اتمام است. اردكانيان افزود: به طورمتوسط 63 درصد اين طرح ها دراستان پيشرفت داشته اند كه به ياري خدا تا پايان دولت تدبير و اميد به ثمر مي رسد.
دكتر اردكانيان با بيان اينكه دولت دوازدهم موفق شده طرح هاي مهمي رادرجاي جاي كشور به ثمر برساند خاطرنشان كرد: از در دولتهاي يازدهم و دوازدهم تاكنون بسياري از روستاهاي كشور داراي شبكه آبرساني شده واين اقدام در دو سال باقي مانده سرعت بيشتري پيدا خواهدكرد.

ظهر چهارشنبه نيز وزير نيرو با حضور در روستاي نيوان نار شهرستان گلپايگان، فاز اول طرح بزرگ آبرساني به 41 روستاي شهرستان گلپايگان را با حضور در منزل يكي از شهداي سرافراز اين روستا افتتاح كرد.
دراين مراسم وزير نيرو گفت: با پيگيري هاي دولت و حمايت هاي مقام معظم رهبري، ازسال 92 تاكنون شش ونيم ميليون نفرجمعيت روستايي را از آب شرب سالم و پايدار بهره مند كرديم و تا دوسال آينده اين ميزان به 9ميليون نفر خواهد رسيد.
اردكانيان تصريح كرد: ازسال 92 تاكنون هر هفته 30 روستا ازشبكه آب سالم وبهداشتي بهره مند شده است. وي با قدرداني از پيگيري هاي نماينده مردم شهرستان گلپايگان در مجلس شوراي اسلامي و مسئولان استاني براي تامين آب شرب مردم منطقه گفت: آبرساني به روستاها ازاولويت هاي دولت يازدهم ودوازدهم است و اميدوارهستيم در مدت باقي مانده از دولت دوازدهم اين پشتيباني ها براي اجراي طرحها ادامه داشته باشد.
تعداد بازدید: 61
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal