شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
1398/03/25 در مراسمي با حضور سرپرست شركت  آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان از كاركنان حوزه روابط عمومي و امور فرهنگي اين شركت تقدير شد.
در مراسمي با حضور سرپرست شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان از كاركنان حوزه روابط عمومي و امور فرهنگي اين شركت تقدير شد.

انگيزه، خلوص نيت، دقت و هنرمندي لازمه كار در روابط عمومي است/ روابط عمومي بيانيه گام دوم انقلاب را عملياتي كند

سرپرست شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان با كاركنان حوزه روابط عمومي و امور فرهنگي خود ديدار كرد.

هاشم اميني در اين ديدار، كار در حوزه روابط عمومي را بسيار حساس برشمرد و گفت: در فضاي غبارآلود جامعه، روابط عمومي بايد با استفاده از ظرفيت بالاي رسانه ها و بويژه فضاي مجازي  براي اقناع و تنوير افكار عمومي به صورت سنجيده و به موقع اقدام نمايند.

وي ترويج فرهنگ كار و تلاش بيشتر را ماموريت مهم دست اندركاران روابط عمومي و امور فرهنگي دانست و اظهار داشت: كار خالصانه، مظلومانه و مضاعف شاخصه خادمان مردم در صنعت آب و فاضلاب است و همين روحيه جهادي بهترين راه مبارزه با استكبار است.

مهندس اميني در همين راستا به بيانيه مهم مقام معظم رهبري مدظله العالي با عنوان "گام دوم انقلاب" اشاره كرد و اين بيانيه را منشوري براي خودسازي در راستاي تحقق آرمان تمدن نوين اسلامي و ساختن ايران عزيز دانست و ادامه داد: همانگونه كه رهبر حكيم انقلاب فرموده اند مهمترين ظرفيت اميدبخش كشور  نيروي انساني مستعد و كارآمد با زيربناي عميق و اصيل ايماني و ديني و نيز مديريت جهادي است كه خوشبختانه وجود همين دو عامل در صنعت آب و فاضلاب كشور باعث پويايي و پيشرفت آن شده است.

وي از مديران و كاركنان روابط عمومي و امور فرهنگي خواست اين بيانيه را چراغ راه خود قرار داده و براي عملياتي كردن آن در شركت آب و فاضلاب استان اصفهان اهتمام نمايند.

سرپرست شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان در بخش ديگري از سخنان خود ، در خصوص يكپارچه سازي شركت هاي آب و فاضلاب شهري و روستايي نكاتي را مطرح كرد.

وي از اين تصميم  به عنوان "اقدام بزرگ" ياد كرد و گفت: در اين راستا بايستي نگاه كلان داشته باشيم و صرفا به منافع خودمان فكر نكنيم. چرا كه تحقق اين امر، بركات زيادي را براي نظام مقدس اسلامي و نيروهاي خدوم آب و فاضلاب كشور به همراه خواهد داشت.

هاشم اميني با بيان اينكه ديدگاه و تلاش همه تصميم گيران  آسيب نديدن كاركنان و توجه به دغدغه هاي فكري آنها بوده است اظهار داشت: روابط عمومي وظيفه دارد براي تبيين آثار مثبت يكپارچه سازي و كاهش نگراني هاي پرسنل اطلاع رساني صحيح و شفاف داشته و بستر را براي تحقق اين امر مبارك فراهم نمايد.

در پايان اين مراسم كه 22 خردادماه در  مجتمع آبرساني 8 روستاي شهرستان لنجان برگزار شد از كارشناسان و رابطان روابط عمومي و امور فرهنگي آبفار استان  تقدير شد.

تعداد بازدید: 25
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal