شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
1398/02/15 اولويت برنامه هاي كاهش آب بدون درآمد شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان: ساماندهي اندازه گيري توليد و مديريت فشار
اولويت برنامه هاي كاهش آب بدون درآمد شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان: ساماندهي اندازه گيري توليد و مديريت فشار
اولين گردهمايي ساليانه مديران و كارشناسان حوزه آب بدون درآمد و مديريت مصرف شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان، روز شنبه 14 ارديبهشت ماه به ميزباني امور آب و فاضلاب روستايي شهرستان آران و بيدگل برگزار شد.
در اين مراسم كه با حضور معاونين، مديران امور و كارشناسان آب بدون درآمد شهرستانهاي استان اصفهان برگزار شد مشكلات موجود و چالشهاي پيش رو در زمينه كاهش آب بدون درآمد شركت آب و فاضلاب روستايي استان مورد بررسي قرار گرفت و راهكارها و سياستهاي لازم براي عبور از آنها اتخاذ شد.
معاون بهره برداري شركت آبفار استان اصفهان هدف از برگزاري اين گردهمايي را بازديد از طرحهاي اجرا شده در راستاي اندازه گيري توليد و مديريت فشار در شبكه توزيع و تاسيسات آبرساني روستاهاي شهرستان آران و بيدگل اعلام كرد و گفت: آران و بيدگل تنها شهرستاني است كه در سال گذشته روستاهاي آن دچار بحران آب نبوده و يكي از علتهاي آن مديريت تامين و توزيع آب به كمك سيستمهاي اندازه گيري و كنترل و اجراي طرحهاي تله متري در تاسيسات آبرساني بوده است.
وي با اشاره به اينكه نصب كنتورهاي جديد براي محاسبه دقيق توليد آب و به دست آوردن دقيق ميزان آب بدون درآمد نخستين گام در راستاي كاهش آن است اظهار داشت: درخصوص اندازه گيري توليد آب در بعضي از شهرستانها مشكلاتي وجود دارد كه با نصب تجهيزات مورد نياز در سال جاري مشكلات آنها نيز برطرف خواهد شد.
كاظم جعفري با بيان اينكه توانمندي هاي فني و تكنولوژي بالايي در شركت آبفار استان اصفهان وجود دارد افزود: فعاليت هاي پژوهشي و تحقيقاتي مستمر براي بهره گيري از امكانات و فناوري هاي به روز و كاربردي در دست اقدام قرار دارد.
جعفري با اشاره به 29 درصد آب بدون درآمد روستاهاي استان اصفهان اظهار داشت: اين محاسبات با حداقل خطا انجام شده و با برنامه ريزي هاي صورت گرفته رو به كاهش خواهد بود.
آب بدون درآمد عبارت است از تفاوت بين حجم خالص آب ورودي به شبكه توزيع و آبي كه طي يك مدت زمان مشخص به مصرف مي رسد. اين آب شامل مصارف مجاز بدون درآمد و همچنين مجموع هدررفت ظاهري و واقعي است.
تعداد بازدید: 50
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal