شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
1398/01/19 مهندس هاشم اميني در ديدار با بازنشستگان شركت آبفار استان اصفهان عنوان كرد:
مهندس هاشم اميني در ديدار با بازنشستگان شركت آبفار استان اصفهان عنوان كرد: "پيرسقاهاي" صنعت آب و فاضلاب نيازمند توجه بيشتر هستند/ بناي ايدئولوژي شركت هاي آبفار روحيه جهادي و ارزشي است
سرپرست شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان در ديدار نوروزي با اعضاي هيئت مديره كانون بازنشستگان اين شركت، بازنشستگان را به عنوان صاحبان اصلي آبفار دانست و با اطلاق عنوان "پيرسقا" به آنها گفت: كاركنان شركت هاي آب و فاضلاب روستايي به دليل عدم پيش بيني و اختصاص زيرساختهاي مناسب هنگام تشكيل آنها و كمبود امكانات هميشه مظلومانه و با سختي به مردم خدمت كرده اند و بدون ترديد پاداش اين زحمت ها و خدمت ها به عنوان باقيات الصالحات براي آنها به يادگار خواهد ماند.
وي روحيه جهادي را ويژگي متمايز و مهم بازنشستگان اين شركت بيان كرد و اظهار داشت: بناي ايدئولوژي آب و فاضلاب روستايي ارزشي است و بايستي قدردان نيروهايي بود كه فارغ از مسائل سياسي و جناحي مرسوم، با سلامت و جديت وظيفه خود را به خوبي انجام داده اند و اكنون به دوران بازنشستگي رسيده اند.
هاشم اميني با ضروري دانستن بهر گيري از تجربيات بازنشستگان براي پيشبرد بهتر كارها ادامه داد: بايد به گونه اي برنامه ريزي كرد كه اگر امكان واگذاري بخشي از فعاليت ها به بازنشستگان وجود دارد اين اقدام عملي شود و اين موضوع بسيار مهمي است.
مهندس اميني از نگاه نامناسب برخي از پرسنل شاغل در دستگاهها به بازنشستگان خود كه ناشي از ناآشنايي با فرهنگ و رفتار سازماني است انتقاد كرد و افزود: نبايد فراموش كنيم كه پايان اين مسير خدمتي كه در آن قرار گرفته ايم براي همه ما بازنشستگي است .
سرپرست شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان با بيان اينكه دوران بازنشستگي، آغاز گرفتاريهاي زندگي است و بايستي به همكاران بازنشسته توجه بيشتري داشته باشيم گفت: مشكلات و گرفتاريهاي سازماني هميشگي است، اما نبايد وجود اين مشكلات، نگاه مديران را از داخل سازمان غافل كند.
مهندس اميني ادامه داد: من در تمام سالهاي مديريتم در آب و فاضلاب شهري استان اصفهان، ديدار با خانواده بازنشستگان و تجليل از خدمات آنها را جزو برنامه هاي كاري خود قرار داده ام و اين كار را در شركت آب و فاضلاب روستايي نيز با جديت پيگيري خواهم كرد، زيرا معتقدم انسان هرچقدر هم كه توانگر باشد بازهم نيازمند توجه است و اين امر به او روحيه و شوق مضاعف براي زندگي خواهد داد.
وي در پاسخ به سوال يكي از بازنشستگان در خصوص مباحث مطرح شده پيرامون ادغام آب و فاضلاب شهري و روستايي و وضعيت بازنشستگان پس از اين اقدام اظهار داشت: قانون تشكيل شركتهاي آب و فاضلاب شهري كه قانوني كامل و جامع نگر است به عنوان محور قرار خواهد گرفت و به ياري خدا آينده اي روشن پيش روي شاغلان و بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب خواهد بود.
هاشم اميني با اشاره به اينكه ايجاد شركت هاي آب و فاضلاب روستايي با ماهيت مستقل و متفاوت با آب و فاضلاب شهري با توجه به ماموريت مشترك آنها شايد اقدام درستي نبوده است افزود: تصميم يكپارچه سازي شركتها در راستاي منافع مردم و نظام است و استفاده از تجربيات بازنشستگان به عنوان پيشكسوتان صنعت آب و فاضلاب براي بهتر اجرا شدن اين امر بسيار راهگشا خواهد بود.
تعداد بازدید: 70
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal