شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان شعار سال
صفحه اصلی
English ورود اعضاء نقشه سایت
1397/10/07 معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور در جمع مديران شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان: توسعه زيرساختها و جذب نيروي انساني متخصص، عمده ترين سرمايه گذاري يك سازمان است/ استفاده از فناوري هاي نوين براي ارتقاء سلامت اداري ضروري است.
معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور در جمع مديران شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان: توسعه زيرساختها و جذب نيروي انساني متخصص، عمده ترين سرمايه گذاري يك سازمان است/ استفاده از فناوري هاي نوين براي ارتقاء سلامت اداري ضروري است.

معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور در سفري يكروزه به اصفهان، با مديران شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان ديدار و درباره مسائل و مشكلات آنها گفت و گو كرد.

 مسعود خشايي در اين ديدار، ايجاد و توسعه زيرساختها را عمده ترين سرمايه گذاري در يك سازمان عنوان كرد و افزود: اگر سيستم و ساختار درست باشد كارها پيش مي‌رود و وابسته به اين نيست كه چه كسي در جايگاه رئيس و مسئول نشسته باشد.

وي شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان را از شركتهاي پيشرو و كم نظير در اين زمينه برشمرد و ادامه داد: استقرار GIS، تملك اراضي و ساير اقدامات در حوزه امور مشتركين و مالي كه در اين شركت انجام شده بسيار خوب است و بايد اقدامات در راستاي توسعه زيرساختها پيگيري شود.

خشايي وجود نيروي انساني متخصص را براي ارتقاء كيفيت خدمات و جلب رضايت مردم ضروري دانست و با اشاره به لزوم استفاده از مسيرهاي قانوني مشخص شده براي جذب نيروي كارآمد اظهار داشت: يكي از هنرهاي اساسي كه مديران شركت‌ها بايد داشته باشند جانشين پروري است. فردي كه خدمتش در سيستمي به پايان رسيده و يا به هر نحوي مقرر شده كه از آن سيستم خارج شود اگر ميخواهد ارزيابي درستي از كيفيت عملكرد خود داشته بايد ببيند چه تعداد نيروي موثر تربيت كرده و رشد داده است.

معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور  در بخش ديگري از سخنان خود، تلاش براي افزايش درآمد و استفاده از ظرفيتهاي بالقوه موجود را در اين راستا بسيار با اهميت توصيف كرد و افزود: به عنوان مثال در حوزه درآمدي امور مشتركين با توجه به تغيير فرهنگ در روستاها و افزايش جمعيت غير ساكن و خوش نشين مي توان تجديد نظر كرد.

وي در كنار توصيه به پيگيري براي افزايش درآمد، توجه ويژه به حفظ و ارتقاء سلامت اداري و پيشگيري از فساد مالي را ضروري دانست و اظهار داشت: يكي از افتخارات صنعت آب و فاضلاب كشور وجود كاركنان خدوم، سالم و پاك است ، اما بايد با استفاده از فناوري‌هاي نوين و كنترل گلوگاهها  نظارت‌ها را قوي كرد تا بروز مشكلي سبب تحت‌الشعاع قرار گرفتن خدمت رساني ها نشود.

مسعود خشايي درخصوص برخي مشكلات مطرح شده در استفاده از اسناد خزانه اسلامي براي پرداخت بدي‌هاي پيمانكاران، با بيان اينكه اين مسائل در حوزه اختيارات سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور است اظهار داشت: براساس شرايط فعلي اقتصاد كشور و محدوديت امكان پرداخت نقدي بايد از اين فرصت استفاده كنيم. اما پيگيري ها براي افزايش تخصيص اعتبارات به صورت نقدي نيز انجام شده است.

خشايي همچنين از افزايش اعتبارات كمك‌زيان در بودجه سال آينده خبر داد و گفت: براساس خبرهاي منتشر شده مبني بر افزايش ضريب حقوق سال 98 نسبت به سال 97 سعي مي‌كنيم با كمك نمايندگان مجلس شوراي اسلامي براي جلوگيري از بروز مشكلات براي شركت‌هاي آبفار، اعتبار كمك‌زيان افزايش بيشتري يابد.

معاون برنامه‌ريزي و امور اقتصادي شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور با اشاره به اينكه در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي بايد برنامه‌هاي ويژه‌اي را داشته باشيم ، نقش روابط عمومي‌ها در اطلاع‌رساني اقدامات انجام شده را بسيار حايز اهميت دانست و افزود: در اين زمينه بازيدهاي اقشار مختلف مردم مانند دانشجويان، مدارس، شوراي اسلامي روستا از پروژه‌ها و تاسيسات بزرگ و مهم مي‌تواند تاثيرگذاري بيشتري از پخش اخبار در رسانه‌ها داشته باشد.

تعداد بازدید: 57
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت آبفا روستایی استان اصفهان می باشد. استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal